СТУДІЯ ДИЗАЙНУ

      Тепер ви маєте можливість відвідувати творчу майстерню, яка поєднає бісероплетіння, ліплення з різних матеріалів, декорування, валяння, декупаж та багато інших напрямків творчої діяльності.


      Бісероплетіння. Основною метою занять є - формування навичок бісероплетіння та вивчення різних технік бісероплетіння, виготовлення виробів з бісеру (предметів, тварин, прикрас, іграшок, тощо). Плетіння виробів, які умовно можна поділити на об'ємні та пласкі. В процесі роботи у дитини формується художній смак та духовна культура, виховуються життєві цінності. Тренується уважність, старанність, любов до праці, розвивається творчий потенціал особистості. Діти отримують вміння та навички, які вони зможуть використовувати в майбутньому. Роботи наших вихованців приймають участь у міських виставках дитячої творчості.


      Ліплення з солоного тіста, полімерної глини, пластиліну. Своєрідність ліплення полягає в тому, що за допомогою цього виду діяльності передається форма предмета в трьох вимірах. Діти з задоволенням ліплять людей, тварин, посуд, іграшки, які вони потім використовують в у грі.

     Під час підготовки до ліплення дитина отримує інформацію про предмет (його назву, форму, колір, історію виникнення тощо). Разом з тим збагачується і розвивається її словниковий запас, зв'язна мова, за допомогою якої вона може описати образ по пам'яті. Це сприяє розвитку мислення, уваги, уяви та інших психічних процесів.

      На заняттях дитина дізнається про способи ліплення, та навчається творити самостійно. Набутий досвід допомагає у створенні більш складних виробів. У процесі ліплення , більше ніж за будь-якої іншої діяльності, можна домогтися максимальної активності обох рук, розвити і зміцнити пальчики. Щоб засвоїти техніку ліплення дитина повинна контролювати свої рухи щодо сили, точності, темпу, плавності, ритмічності.


      Дизайн. На заняттях дизайну дитина розвиває уяву, фантазію, навчається творчо мислити. Робота з різноманітними матеріалами та формами допомагає побачити незвичне у звичайних предметах. Розповіді викладача про історію предметів, матеріалів, різних способів їх використання розширюють світогляд дитини, стимулюють розвиток креативності, емоційно збагачують внутрішній світ. В процесі творення виробів розвивається увага, точність, логічне мислення, дрібна моторика рук. Діти намагаються втілити у життя свої фантазії. Покращують естетичне сприйняття та розвивають художній смак.